Kim jesteśmy

Firma ogólnobudowlana Przemysław Politowicz została założona w 1999 roku. Wykonujemy prace ciesielskie oraz blacharsko - dekarskie na terenie Wrześni, Gniezna, Środy Wielkopolskiej i okolic. Nasza specjalizacja to wykonywanie więźby dachowej, pokryć dachowych oraz sprzedaż materiałów dachowych : dachówki, blachodachówki, trapezu, papy podkładowej i nawierzchniowej, okien dachowych, orynnowania dodatków do dachu (folie dachowe, spinki, taśmy, uszczelki, grzebienie okapu, wsporniki łaty kalenicowej itp.).

Moje osobiste doświadczenie zawodowe to już ponad 27 lat, a firma działa nieprzerwanie od ponad 21 lat! W tym czasie zbudowaliśmy i wyremontowaliśmy setki dachów na terenie Wrześni i okolic. Nasi klienci to osoby budujące nowe domy jednorodzinne, właściciele domów do remontu, jak również małe i średnie firmy.

Nasza ekipa

Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy systematycznie podnoszą swe kwalifikacje nie tylko podczas wykonywania codziennych prac, lecz także poprzez branie udziału w szkoleniach personalnych.

Aktualnie w skład naszego zespołu wchodzi 5 osób. Dysponujemy samochodem dostawczym z przyczepą, żurawiem 18m wysokości, wózkiem widłowym na magazynie, giętarką do blach i professionalnymi elektronarzędziami do ciesielstwa i dekarstwa.

Współpracujemy z producentami wysokiej jakości materiałów budowlanych takich firm jak : Braas, Creaton, Meyer-Holsen, Ruukki, Balex metal, Roto, Fakro, Velux itd. Więcej informacji na temat dostępnych materiałów można znaleźć w rubryce materiały.